English<>Swedish Dictionary TR

Ücretsiz Sözlük Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 4.3.106
  • Dil TR / EN
  • Firma Mobile Systems
Android işletim sistemin kullanan cihazlarınız için geliştirilen English<>Swedish Dictionary TR uygulaması, İngilizce-İsveççe ve İsveççe - İngilizce öğrenen kişiler için geliştirilmiş her dil için ayrı ayrı 10.000 kelime içeren bir mobil sözlük uygulaması

Android işletim sistemin kullanan cihazlarınız için geliştirilen English<>Swedish Dictionary TR uygulaması, İngilizce-İsveççe ve İsveççe - İngilizce öğrenen kişiler için geliştirilmiş her dil için ayrı ayrı 10.000 kelime içeren bir mobil sözlük uygulamasıdır.

İsveççe ve ingilizce sözlük sayesinde günlük hayatta en sık kullanılan kelimeleri bulabilecek ve rahatça dil konuşabileceksiniz. Uygulama içinde bulunan toplam 20.000 kelime ile kimseye ihtiyaç duymadan tatile gidebilir ve gezebilirsiniz. Sesli telaffuzları sayesinde kelimelerin söylenişini de öğrenerek güzel bir iletişim kurun. 

Sözlük içerisindeki hızlı kelime arama ve öğrenme özelliği ile istediğiniz an istediğiniz kelimeleri aratabilir ve öğrenebilirsiniz. Ayrıca kitap okuyor gibi sayfa sayfa bütün dili baştan sona inceleyebilirsiniz. 

English<>Swedish Dictionary TR indir